25.10.2014, 17:50, Fudbal, Izvor: B92

Fudbaleri Crvene zvezde dočekuju od 18h Donji Srem, u okviru 10. kola Jelen Superlige Srbije. Sa druge strane, ekipa Donjeg Srema je 10. na tabeli sa 11 bodova, a u prošlom kolu poražena je od Mladosti kod kuće.

Duel Kostića i Ignjovskog sa devet golova, Dortmund ponovo izgubio kod kuće

25.10.2014, 17:47, Fudbal, Izvor: Blic

Naši fudbaleri Filip Kostić i Aleksandar Ignjovski bili su akteri sjajne utakmice između Frankfurta i Štutgarta u okviru devetog kola Bundeslige, koju je na kraju dobila gostujuća ekipa sa 5:4, dok je Borusija iz Dormunda nastavila sa očajnim partijama u prvenstvu pa je zabeležila i šesti poraz, ovog puta od Hanovera sa 1:0.

Lavrov: Švedska nije kontaktirala Moskvu zbog podmornice

25.10.2014, 17:47, Svet, Izvor: Blic

Švedsko ministarstvo spoljnih poslova nije kontaktiralo Moskvu posredstvom diplomatskih kanala zbog situacije sa podmornicom, izjavio je danas šef ruske diplomatije Sergej Lavrov.

IZ MINUTA U MINUT: Šta rade bebe tokom prvog sata života?

25.10.2014, 17:44, Zabava, Izvor: Kurir

Istraživanje, koje je sprovedeno još 2011, ali čije je rezultate tek nedavno objavio sajt "Science News", prati novorođenčad iz minute u minut

Uživo: Crveno-beli sa dva špica, Jović na klupi, Zvezda - Donji Srem

25.10.2014, 17:44, Fudbal, Izvor: Blic

Fudbaleri Crvene zvezde od 18 časova igraju na svom terenu protiv Donjeg Srema u 10. kolu Jelen Superlige, a utakmicu sa Marakane možete pratiti uživo uz Blicsport.rs.

Egzodus 100.000 muslimana iz Mjanmara

25.10.2014, 17:44, Svet, Izvor: Blic

Iz zapadnog Mjanmara je zbog nasilja u poslednje dve godine izbeglo 100.000 pripadnika Rohindža muslimana koji su na meti budističkih bandi, rekao je danas direktor neprofitne grupe Arakan projekat, Kris Leva.

Vanredno stanje na severu Egipta, El Sisi: Napad na vojsku finansiran iz inostranstva

25.10.2014, 17:42, Svet, Izvor: Blic

Egipatske vlasti proglasile su vanredno stanje na severu zemlje, prenose danas egipatski mediji i dodaju da je odluka doneta posle ubistva 33 vojnika u dva napada na kontrolne punktove kod granice s Pojasom Gaze.

Bez struje 140.000 ljudi u Donjecku

25.10.2014, 17:40, Svet, Izvor: Blic

Čak 140.000 stanovnika jugoistočne Ukrajine nema struju, rekao je ministar energetike samoproklamovane Narodne Republike Donjeck Aleksej Granovski.

Pariz: Lajović bez glavnog žreba

25.10.2014, 17:38, Fudbal, Izvor: B92

Srpski teniser Dušan Lajović nije uspeo da se plasira u glavni žreb turnira Masters serije u Parizu. Lajović je dobio prvi set, ali je u nastavku meča popustio i dozvolio Delbonisu da mu se revanšira za ovogodišnji poraz na Rolan Garosu (6:3, 6:2, 6:3).